کانکس ۶ متری , قیمت کانکس ۶ متری دست دوم

کانکس ۶ متری , قیمت کانکس ۶ متری دست دوم : کانکس سازان تولید و عرضه کننده انواع کانکس ۶ متری با ابعاد  ۶*۲٫۴  و یا ۶*۳ وهر نوع ابعاد در عرضی که مشتری درخواست دهد .

کانکس ۶ متری در اصل به کانکسی که دارای طول ۶ متری می باشد اتلاق می شود که دارای کاربردهای زیادی می باشد. و در انواع طرح و نما در گروه صنعتی کانکس سازان ساخته می شود.

کانکس 6 متری

کاربردهای کانکس ۶ متری

کانکس ۶ متری همانند کانکس ۴ متری دارای کاربردهای زیادی می باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم :

استفاده از کانکس ۶ متری در راهداری ها , ساخت پروژه های ساختمانی بزرگ , استفاده از کانکس ۶ متری به عنوان کانکس سرویس بهداشتی و حمام , کانکس آبدار خانه , کانکس سرایداری , شهرداری ها , نیروهای انتظامی  و…

کانکس ۶ متری به نسبت کانکس های ۸ و ۱۲ متری کاربرد بیشتری دارد . اما از کانکس ۴ متری به نسبت خیلی کم کاربرد کمی دارد.

طرح و نمای کانکس ۶ متری

همانند کانکس ۴ متری و سایر کانکس های کارگاهی و … کانکس ۶ متری نیز دارای یک طرح ساده به شکل مستطیلی می باشد. و به صورت سالنی طراحی و ساخته میشود . البته در ساخت نما می توان از انواع رنگ بندی ورق های گالوانیزه نیز استفاده کرد تا شکل خوشگلی به کانکس دهد.

در سازمان ها و به ویژه پروژهای بزرگی مانند سد سازی و پتروشیمی از کانکس ۶متری می توان به عنوان کانکس نگهبانی نیز استفاده کرد.

قیمت کانکس ۶ متری

کانکس ۶ متری همانند سایر کانکس های تولیدی گروه صنعتی کانکس سازان به دلیل استفاده از بهترین مواد در ساخت دارای قیمت مناسبی می باشد . البته باید توجه داشته باشید که طراحی و ساخت کانکس ۶ متری سفارشی هزینه به نسبت کانکس های تولیدی و آماده ۶ متری بالا دارد.

قیمت کانکس 6 متری

از این رو جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع کانکس ۶ متری با طرح های مختلف و قدرت شاسی بدنه می توانید با ما در ارتباط باشید .

کانکس ۶ متری دست دوم

گروه صنعتی کانکس سازان اقدام به خرید و فروش انواع کانکس های ۶ متری دست دوم شرکت ها و سازمانهای دولتی و خصوصی از طریقمناقصه می کند . بعد از خرید کانکس ۶ متری دست دوم آن را به صورت کامل بازسازی می کند و دوباره به چرخه مصرف برمی گرداند. کانکس های بازسازی شده به نسبت کانکس های نو و دست اول قیمت پایینی دارند ولی کیفیت مواد کامل تست شده و در صورت خراب بودن تعویض می شوند.