کانکس ۴ متری , قیمت کانکس ۴ متری دست دوم

کانکس ۴ متری , قیمت کانکس ۴ متری دست دوم : فروش و عرضه انواع کانکس ۴ متری با ابعاد ۴*۴۰٫۲۰ و ۳*۴۰٫۲۰ در کانکس سازی , گروه صنعتی کانکس سازان به صورت مستقیم انجام می پذیرد .

در کل کانکس ۴ متری تولید کانکس سازان در سه حالت :

  • کانکس ۴ متری گالوانیزه
  • کانکس ۴ متری پانلی ( کانکس ساندویچ پانل )
  • کانکس ۴ متری از نوع سایدینگ

طراحی و تولید می شود .

کانکس 4 متری

کاربردهای کانکس ۴ متری

به دلیل حجم کوچک این نوع از کانکس ها و شکل مستطیلی آن کاربرد بیشتری دارند و تقریبا می توان گفت اکثر شرکت های راه سازی , شهرداری ها , مراکز درمانی سیار و بین راهی , اورژانس هلال احمر و شرکت های خوصوصی و … از این نوع کانکس استفاده می کنند.

طرح و نمای کانکس ۴ متری

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم کانکس ۴ متری اکثرا به صورت مستطیلی می باشد و تقریبا می توان گفت نما و شکل ساده و شکیلی دارد . لذا طرح های دیگر با متد های جدید نیز می توان بر روی این نوع از کانکس ها پیاده کرد. از طرفی هم به دلیل استفاده بیشتر از این نوع کانکس که شکل مسطتیلی آن مرسوم است . شاید بیش از ۸۰ درصد تولید کنندگان کانکس همین طرح را برای کانکس ۴ متری در نظر می گیرند.

قیمت کانکس ۴ متری

باید توجه داشته باشیم که نرخ آهن آلات همیشه ثابت نیست و از طرفی هم مواد و نوع ساخت هر نوع کانکس با یکدیگر متفاوت می باشد لذا قیمت دقیق نمی توان برای این نوع از کانکس ها ارائه کرد برای همین بر اساس خواست مشتری که می خواهد کانکس به صورت سفارشی طراحی و ساخته شود ؛ قیمت کانکس ۴ متری نیز تغییر خواهد کرد .

قیمت کانکس 4 متری
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش کانکس سازی و تولیدی کانکس تماس بگیرید.

کانکس ۴ متری دست دوم

همانطور که اشاره کردیم کانکس ۴ متری کاربرد گشترده ای دارد و تقریبا تمامی شرکت های ساختمان سازی , برج سازی , شهر سازی , شهرداری , استانداری , راه سازی و مراکز درمانی از این نوع کانکس بیشترین استفاده را می کنند . لذا تعداد کانکس هایی که به مزایده گذاشته می شود بعد از اتمام هر پروژه برای کانکس ۴ متری بیشتر می باشد . که همه این کانکس ها از نوع دست دوم می باشند.

تولیدی و کانکس سازی گروه صنعتی کانکس سازان بزرگترین خریدار کانکس ۴ متری دست دوم می باشد که بعد از تعمیر کامل آن را به فروش می گذارد. کانکس ۴ متری دست دوم که توسط کانکس سازان خریداری می شود . به صورت کامل بازسازی شده و بعد عرضه می شود.

جهت خرید کانکس ۴ متری دست دوم می توانید با واحد فروش ما تماس بگیرید .